קצת עלינו

נועם שפלטר ואוהד ארד, עורכי-דין ומגשרים עסקיים, נפגשו לפני כ-20 שנים, כסטודנטים למשפטים ומנהל עסקים – ונשארו חברים, כאשר כל אחד התפתח עם השנים בכיוונים עצמאיים ובנה לעצמו קריירה. ככל שעבר הזמן ועם שינויי מגמות השוק, מצאו עצמם – כל אחד בנפרד – מעבירים את עיקר השקעותיהם, ואיתם ה-"Friends & Family", לארה"ב. כך נוצר מצב שכל אחד ניהל את השקעותיו, משפחתו וחבריו…

Investo Capital נולדה מתוך שיתוף פעולה של נועם ואוהד לצורך ניהול השקעות, עת נתבקשו לתת מענה להשקעות אלטרנטיביות של משקיעים פרטיים בעלי הון וממון רב שחיפשו פתרונות הולמים, כלכליים ויציבים. יחדיו, מנהלים כיום את נכסיהם של משקיעים רבים במקביל לנכסיהם הפרטיים, ואלו תמיד תחת פיקוח צמוד. 

החברה פועלת כ"בית להשקעות אלטרנטיביות" אשר עוסקת בניהול תיקי משקיעים באפיקים נדל"ניים שונים, בעיקר בחו"ל, ויוזמת פרויקטים חדשים מסוגים שונים באזורי ביקוש נבחרים בלבד ובליווי שותפים מקומיים. בכך, ניתן מענה מדויק לצורך הנקודתי בכל שוק ושוק בו אנו פועלים. החברה מיישמת את עקרונות ההשקעה של בתי ההשקעות ה"מסורתיים" תוך שימת דגש על הליך הכרת הלקוח יחד עם התאמה הוליסטית ליכולותיו הכלכליות, צרכיו, מטרותיו ורצונותיו לצורך השאת תשואה מקסימלית בניהול תיק השקעות הנדל"ן שלו. 
החברה דוגלת במקצועיות ללא פשרות ושירות אישי לכל לקוח. בעלי החברה מעורבים בכל תיק לקוח ונפגשים באופן אישי עם המשקיעים לצורך בניית תיק ההשקעות שלהם. 

על לקוחות החברה נמנים משקיעים פרטיים, ביניהם אנשי עסקים חובקי-עולם המעוניינים לגוון את תיק השקעותיהם לטווחי זמן שונים, ומאידך משקי בית העובדים יומם וליל למחייתם והשכילו לכלכל את צעדיהם לקראת תקופת הפנסיה, עם העלייה בתוחלת החיים מחד וירידה בלתי נמנעת ברמת החיים מאידך. כמו-כן, לקוחות כגון חברות הנותנות פתרונות בעולם הביטוח, התכנון הפיננסי ופאמילי אופיס שונות אשר מחפשות אלטרנטיבות ריאליות וכלכליות.  

Investo Capital פועלת בשיתופי פעולה עם גופים מקצועיים שונים על מנת להעניק לכם, המשקיעים, מכלול שירותים מקצועיים לצורך יצירת מקורות מימון יצירתיים לצורך ההשקעה, כגון תכנון ומינוף משכנתאות, תכנון מס, תכנון פיננסי וגיוס "הון רדום" ממקורות קיימים, כגון קופות גמל, קרנות השתלמות, פנסיה וכדומה, במינוף זול וללא נגיעה בקרן עצמה.

היום גם אתם יכולים להצטרף לקבוצת העלית של Investo Capital ולהיות חלק מקבוצת המשקיעים המצומצמת והאיכותית, הנהנית מתשואות מועדפות בפרויקטים נבחרים, ומבטיחה את עתידה הכלכלי.

נועם שפלטר ואוהד ארד, עורכי-דין ומגשרים עסקיים, נפגשו לפני כ-20 שנים, כסטודנטים למשפטים ומנהל עסקים – ונשארו חברים, כאשר כל אחד התפתח עם השנים בכיוונים עצמאיים ובנה לעצמו קריי רה. ככל שעבר הזמן ועם שינויי מגמות השוק, מצאו עצמם – כל אחד בנפרד – מעבירים את עיקר השקעותיהם, ואיתם ה-"Friends & Family", לארה"ב. כך נוצר מצב שכל אחד ניהל את השקעותיו, משפחתו וחבריו… נועם שפלטר ואוהד ארד, עורכי-דין ומגשרים עסקיים, נפגשו לפני כ-20 שנים, כסטודנטים למשפטים ומנהל עסקים – ונשארו חברים, כאשר כל אחד התפתח עם השנים בכיוונים עצמאיים ובנה לעצמו קריי רה. ככל שעבר הזמן ועם שינויי מגמות השוק, מצאו עצמם – כל אחד בנפרד – מעבירים את עיקר השקעותיהם, ואיתם ה-"Friends & Family", לארה"ב. כך נוצר מצב שכל אחד ניהל את השקעותיו, משפחתו וחבריו… נועם שפלטר ואוהד ארד, עורכי-דין ומגשרים עסקיים, נפגשו לפני כ-20 שנים, כסטודנטים למשפטים ומנהל עסקים – ונשארו חברים, כאשר כל אחד התפתח עם השנים בכיוונים עצמאיים ובנה לעצמו קריי רה. ככל שעבר הזמן ועם שינויי מגמות השוק, מצאו עצמם – כל אחד בנפרד – מעבירים את עיקר השקעותיהם, ואיתם ה-"Friends & Family", לארה"ב. כך נוצר מצב שכל אחד ניהל את השקעותיו, משפחתו וחבריו… נועם שפלטר ואוהד ארד, עורכי-דין ומגשרים עסקיים, נפגשו לפני כ-20 שנים, כסטודנטים למשפטים ומנהל עסקים – ונשארו חברים, כאשר כל אחד התפתח עם השנים בכיוונים עצמאיים ובנה לעצמו קריי רה. ככל שעבר הזמן ועם שינויי מגמות השוק, מצאו עצמם – כל אחד בנפרד – מעבירים את עיקר השקעותיהם, ואיתם ה-"Friends & Family", לארה"ב. כך נוצר מצב שכל אחד ניהל את השקעותיו, משפחתו וחבריו…

חזון

Investo Capital תאפשר הזדמנויות השקעה אלטרנטיביות, אמינות ורווחיות תוך בניית תכנית עבודה פיננסית ופתרונות מימון יצירתיים בליווי אישי.

אולי שמעתם עלינו כאן

השותפים העסקיים שלנו