הבית להשקעות אלטרנטיביות

השקעה מניבה

עכשיו בניו יורק!

עכשיו בניו יורק!

כשאנחנו מזהים עסקה טובה, אנחנו הולכים על זה! את הכסף שלנו אנחנו תמיד משקיעים על בסיס הידע והניסיון הרב שצברנו, והנכס הזה, הוא בדיוק מהסוג שאנחנו מחפשים. אז ברור ש... אנחנו בפנים!

MANHATTAN 82 St. NEW YORK

כשמדובר בנדל"ן, העיר ניו יורק מובילה בראש המדדים. השוק הוא דינמי, משתנה ופורה, וכל תנועה בתחום עולה למעלה, כך גם עולים מחירי השכירויות משנה לשנה באופן עיקבי. השוק מציע פוטנציאל רווח גדול, תמיכה עירונית עיקבית ושיפורים מתמידים בתשתיות על ידי העירייה.

הנכס:
מגורי יוקרה

בניין מולטי פמילי בן 5 קומות, ו-37 דירות, מתוחזק היטב, ברמת גימור מאוד גבוהה.

המיקום:
אפר איסט סייד,
ניו יורק

הנכס שלנו ממוקם בפריים לוקיישן באפר איסט סייד היוקרתי במנהטן, ניו יורק סיטי,
על רחוב 82, בקרבת השדרה השלישית, 5 בלוקים מפארק Carl Shultz ממזרח ו-3 בלוקים מסנטרל פארק, קרוב לתחנות Subway בהם קווים המגיעים לכל העיר ובקרבת בתי הספר הפרטיים מהטובים בעיר. כמו כן, האזור רווי בשלל מסעדות טרנדיות, חנויות מזון איכותיות, מקומות בילוי ובוטיקים יוקרתיים.

הנכס:
מגורי יוקרה

בניין מולטי פמילי בן 5 קומות, ו-37 דירות, מתוחזק היטב, ברמת גימור מאוד גבוהה.

המיקום:
אפר איסט סייד, ניו יורק

הנכס שלנו ממוקם בפריים לוקיישן באפר איסט סייד היוקרתי במנהטן, ניו יורק סיטי. על רחוב 82, בקרבת השדרה השלישית,
5 בלוקים מפארק Carl Schurz ממזרח ו-3 בלוקים מסנטרל פארק, קרוב לתחנות Subway בהם קווים המגיעים לכל העיר ובקרבת בתי הספר הפרטיים מהטובים בעיר. כמו כן, האזור רווי בשלל מסעדות טרנדיות, חנויות מזון איכותיות, מקומות בילוי ובוטיקים יוקרתיים.

join us

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בשליחתי אני מאשר/ת קבלת מידע על פרויקטים נוספים של אינווסטו

ההזדמנות
תזרים מהיום הראשון!

הבעלים הקודמים של הנכס נקלע לחובות והפר את הסכם המימון שלו מול הבנק, עד שהבנק העמיד את הנכס לפרעון בשנת 2021 – שם אנחנו נכנסנו לתמונה וקנינו את החוב מהבנק. לאחר מסכת משפטית שנמשכה שנתיים (בהן הבנק ניהל את הנכס ולא באמת טיפל בהעלאת מחירי השכירות), הבעלות הועברה אלינו באופן רישמי. לכן, הפרויקט עומד על 100% תפוסה אך בשכירות נמוכה ("שאריות" מתקופת הקורונה), וכאן בדיוק טמונה ההזדמנות!

עם סיום חוזי השכירות הקיימים, נעלה את כל מחירי השכירות למחירי השוק, נבצע שיפורים קלים בשטחים המשותפים כגון, חדר כושר חדש, נעמיד חדר למכונות כביסה במרתף ופעולות פשוטות נוספות אשר יעלו גם הם, בנוסף לשכ"ד, את שווי הנכס! זה ככה פשוט.

ההזדמנות
תזרים מהיום הראשון!

הבעלים הקודמים של הנכס, אשר הפר את הסכם המימון שלו, היה מחויב למכור אותו כדי לפרוע את החוב. ולכן הפרויקט, העומד על 100% תפוסה, בשכירות נמוכה ("שאריות" מתקופת הקורונה),כבר נרכש על ידי הקבוצה.

עם סיום חוזי השכירות הקיימים, נעלה את מחירי השכירות למחירי השוק לשם העלאת השווי ונבצע שיפורים קלים בשטחים המשותפים כגון, חדר כושר חדש ואזור מכונות כביסה במרתף אשר יעלו גם הם את שווי הנכס!

מהות העסקה
המספרים מדברים בעד עצמם

  • לאחר העלאת השכירות והשבחת הנכס, ובתום כ-3 שנים, נמכור את הנכס לפי שוויו המעודכן.
  • לאורך השנים שכ"ד יחולק עפ"י התכנית העסקית.
  • הקרן והרווח (ככל שיהיה) יחולקו למשקיעים.

מהות העסקה:
המספרים מדברים
בעד עצמם

  • לאחר העלאת השכירות והשבחת הנכס, ובתום כ-3 שנים, נמכור את הנכס לפי שוויו המעודכן.
  • לאורך השנים שכ"ד יחולק עפ"י התכנית העסקית.
  • הקרן והרווח יחולקו למשקיעים.

join us

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בשליחתי אני מאשר/ת קבלת מידע על פרויקטים נוספים של אינווסטו

אינווסטו קפיטל הינה חברה להשקעות נדל"ן הפועלת בשיטה ייחודית, בה היזמים עצמם, מזמינים משקיעים להצטרף אליהם בכל פרויקט וכולם יחד הופכים לשותפים מן המניין. בכך, חוסכת אינווסטו  למשקיעים "עמלות תיווך" ו"גזירת קופונים", וכולם מרוויחים יחדיו.

אינווסטו פועלת היום ב-10 מדינות בארה"ב, וכן בפורטוגל. במגוון תחומי נדל"ן, לרבות מולטיפאמילי'ס, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, בנייה חדשה, פרויקטי תיירות ופנאי, AIRBNB והפשרת עתודות קרקע.

החברה, אשר בבעלותם של אנשי העסקים והיזמים – נועם שפלטר ואוהד ארד (עו"ד, מתכננים פיננסיים וסו"ב), הינה חלק מקבוצת החברות 10X BRANDS הפועלת להקניית ידע וליווי פיננסי, לצד פיתוח עסקי והגשמה עצמית בשיטת 10X של המיליארדר ויזם הנדל"ן האמריקאי גרנט קרדון, אותו מייצגת הקבוצה בישראל.

לשותפים כ-40 שנות ניסיון מצטבר בתחום, ושווי נכסים מנוהלים של מעל 600 מיליון דולר.

הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה." © כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ